מה שקרוב לליבך – באות שחורטת את זה לנצח

רק לעיתים נדירות אנחנו זוכים בהזדמנות להזכיר לעצמנו את הדברים החשובים בחיים. עכשיו, אותיות חרוטות יעשו את זה עבורך על בסיס אינפורמציה, באופן אישי ובעיקר בצורה מקורית.

רוצה לקבל השראה? צפייה בקטלוג תעזור לך לבחור.

אותיות פרספקס חרוטות מאפשרות לך להחליט איך תיראה יצירת האמנות הבאה שלך. כמו כן, באפשרותך להזמין את יצירת האמנות לעצמך, או כמובן כמתנה מרגשת לחברים, קרובים, בני משפחה או כאות הוקרה.

אם אין לך רעיונות, באפשרותך להתרשם כבר עכשיו מהתמונות באתר או פשוט לשוחח איתי בטלפון.

הגיע הזמן ליצירה שהיא כולה שלך

רק לך ולאמנית יעל מן, יש את הזכות להחליט מה יופיע על גבי כל אות: זה יכול להיות משפטים מחייך, מילים עם משמעות, איורים בנושאים שקרובים לליבך וכן הלאה. אתה או את מעבירים אינפורמציה ואני אתרגם אותה לעיצוב מוקפד ואישי.

אותיות חרוטות שעומדות אצלך בבית או במשרד מעבירות מסר ברור לגבי מה שחשוב לך ברמה האישית. בגלל שבכל אות יש חריטה בהתאמה אישית, אף יצירה לא דומה לקודמת והתוצאה ייחודית רק לך.

כמו כן, בסטודיו שלי מקפידים על שימוש בחומרי גלם איכותיים וכל אות כוללת מעמד שחור עם תאורת לד עדינה, כדי שיהיה לך נוח להציב את היצירה במקום לבחירתך.

כל אות היא עולם ומלואו

אותיות בעברית או באנגלית כבר מגלמות בתוכן את החוויה האישית שלך. מכאן והלאה, התפקיד שלי כמעצבת ואמנית הוא להפוך את החוויה הזו ליצירת אמנות מושקעת ולמתנה בהתאמה אישית.

רוצה להזמין את המתנה בהתראה קצרה? השארת פרטים באתר תאפשר לי לבדוק עבורך לוח זמנים מיוחד.

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.