תנאי שימוש באתר

מדיניות האתר והחברה

כללי

 • ביצוע הזמנה באמצעות האתר מהווה אישור למדיניות החברה.
 • ללא הסדרת התשלום במלואו, לא ניתן להתחיל בתהליך העיצוב וייצור האות.
 • יש לאשר תקנון זה טרם ההזמנה.
 • תשלום באמצעות כרטיס אשראי יבוצע ישירות דרך האתר, או טלפונית מול הסטודיו 03.6484377 בשעות הפעילות (א’-ה’ בין 9:00 ל-18:00, יום ו’ בין 9:00 ל-12:00).
 • זמן אספקת היצירה הוא 4 ימי עסקים מרגע אישור הסקיצה (לא כולל יום שישי).
 • אנו נבצע את עיצוב היצירה וכמו כן שינוי אחד על חשבוננו, כל סקיצה נוספת מעל 2 סקיצות תחוייב ב-50₪ נוספים.
 • ביטול הזמנת אחת מן היצירות האישיות, לא תזכה את הלקוח בהחזר כספי.
  תמונות לשילוב בתוך יצירות – יש להעלות דרך האתר בעת ביצוע ההזמנה, יש לידע אותנו במיקרה וישנה דמות שאינה קשורה ליצירה.
 • מאחר והחומרים בהם אנו משתמשים בייצור האותיות הנם עדינים, ייתכנו מספר שריטות שאין בהם כדי לפגום ביצירה.
 • עיכוב במסירת יצירה מסיבה שלא תלויה ביוצרת ו/או צדדים שלישיים, לא תזכה
  את הלקוח לפיצוי.
 • הובהר כי על הלקוח לנהוג ביצירה בזהירות יתרה ועם פתיחת היצירה לראשונה, יש לאחוז אותה מהחלק התחתון כדי למנוע נפילה ושבר.
 • חלק מהאותיות מונחות בתוך המעמד אך אינן מחוברות אליו ולכן נדרשת זהירות באופן בו מחזיקים את האותיות. היוצרת לא תהיה אחראית על נזק שייגרם
  בשל אי הקפדה על תנאי זה.

מדיניות משלוחים

כאשר אות מוכנה לאיסוף או משלוח, תימסר ללקוח הודעה במייל או טלפונית.

שליח של דואר שליחים מבצע ניסיון מסירה אחד בלבד. אנא הקפידו למסור כתובת בה אתם זמינים בין 8:00-17:00. אם לא יימצא מישהו בכתובת שנמסרה, השליח ישאיר במקום פתק והאיסוף יתבצע עצמאית מבית הדואר הסמוך. י

אנו מבצעים שליחויות לחו”ל באמצעות דואר ישראל (EMS). מחיר השליחות ייקבע בהתאם לסוג היצירה שהוזמנה, משקלה ומדינת היעד. לאחר אישור ממזמין היצירה, תישלח החבילה למדינת היעד, (המשלוח יגיע לאירופה או ארה”ב עד כ-30 ימי עסקים מיום שליחתו)

 • משלוחים לחו”ל עשויים להיות מחויבים בעלויות מכס או מע”מ בהתאם לחוקי המדינה. עלויות אלה יהיו על חשבון הלקוח.
 • יעל מן ארט, עובדת עם חברת שליחויות ואינה אחראית על זמני השליחויות.

 

מדיניות החזרות והחלפות

 • אין אפשרות לבצע החלפה או החזרה של פריטים פרסונליים שעוצבו ויוצרו בהתאמה אישית – אותיות סלפי, אותיות חרוטות או אותיות של החיים או כל יצירה אישית אחרת.
 • ניתן לבצע החלפה של פריטי עיצוב לא פרסונליים שנרכשו באתר(אותיות נושא, מעמדים לספרים) עד 30 יום מיום הקניה. ההחלפה תתבצע בסטודיו של האמנית יעל מן, בתנאי שהוחזרו במצבם המקורי, לא נעשה בהם שימוש כלל וכנגד חשבונית או פתק החלפה.
 • במידה והפריט אינו מעוצב אישית, ניתן לקבל החזר כספי חלקי תמורת החזרת הפריט תוך שבועיים מיום קבלתו, בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן.
 • אם הפריט נשלח לסטודיו בדואר, לא יינתן זיכוי או החזר כספי בגין דמי משלוח.
 • כתובת הסטודיו למשלוחים: הסדנה 13 חולון.
 • זיכוי או החזר כספי ניתן לקבל אך ורק דרך הסטודיו בטלפון 03.6484377.

 

מדיניות תיקונים

אחריות ותיקונים

 • כל האותיות של יעל מן מעוצבות ומיוצרות בישראל מהחומרים האיכותיים ביותר, ההדפסות מתבצעות במכונות דפוס איכותיות ביותר והחיתוך נעשה באמצעים המתקדמים ביותר.
 • כל אות עוברת בקרת איכות קפדנית במהלך ואחרי הייצור.
  כל האותיות המוארות (גופי תאורה) בעלות אחריות למשך שנתיים מיום הרכישה, במידה וחלה תקלה כלשהי במערכת התאורה בתקופת האחריות הלקוח יכול להביא את האות לסטודיו (בעצמו או במשלוח על חשבונו) ויעל תדאג להחליף את גוף התאורה במידה והגוף אינו שבור.
 • האחריות על גוף התאורה היא עבור התאורה בלבד.
 • אין אחריות במידה וייגרם שבר לאות כתוצאה מנפילה, החזקה לא נכונה של אות וכו’.
  במידה ויש צורך בתיקון שאינו חשמלי, יש להביא את האות לסטודיו של יעל מן ברחוב הסדנה 13 בחולון בתאום מראש ואנו נבדוק כיצד ניתן לפתור את הבעיה.

 

שימוש ואחזקה נכונה של האותיות:

 • על מנת לשמור על האות לאורך זמן יש להימנע מהחזקתה בשמש ישירה, להרחיק ממקור חום, מקורות מים או חפצים חדים.
 • יש להימנע ממגע עם בושם, קרמים, תכשירי שיער ותכשירי טיפוח נוספים.
 • יש להקפיד לאחסן את האותיות במקום יבש.
  במידה והאות מוארת, יש להשתמש בכבל החשמלי המקורי שצורף לאריזה.


לשאלות נוספות ניתן לפנות לסטודיו בטלפון 03-6484377.

 

מדיניות פרטיות

 1. מטרת מדיניות זו להסביר מהם נוהגי החברה ביחס לפרטיות המשתמשים באתרים, וכיצד משתמשת החברה במידע, הנמסר לה על-ידי המשתמשים באתר או הנאסף על-ידה בעת השימוש באתר. למעט אם צוין במפורש אחרת למונחים מוגדרים תהא המשמעות שניתנה למונחים אלו בהסכם תנאי השימוש.
 2. פרטייך האישיים (כולל כתובת דוא”ל) ו/או מידע אישי ו/או פרטי הזיהוי (להלן: “מידע אישי”) אשר החברה מקבלת ממך בעת ההזמנה, נועדו לצורך רכישת מוצרים מבוקשים וקבלתם ללא כל טעויות ו/או תקלות שונות אשר יימנעו ממך לקבל את הפריטים שהוזמנו ונרכשו על ידך.
  המידע האישי, כמו גם מידע על רכישות באתר (להלן: “המידע”), יישמרו במאגר המידע של האתר בהתאם להוראות חוק הגנת הפרטיות, התשל”א – 1981, וייעשה בהם שימוש על פי הוראות סעיף זה ו/או על פי הוראות כל דין.
 3. החברה עושה מאמצים מסחריים רבים על מנת להגן על שלמות המידע ואבטחת המידע מפני גישה של צדדים שלישיים. איסוף המידע ושמירתו בסודיות נעשים בסביבה מאובטחת- החברה משתמשת בשילוב של טכנולוגיות אבטחה, לרבות הגנה על האתר באמצעות טכנולוגיות הצפנה, נוהלי אבטחה ואמצעים ארגוניים אחרים בכדי להגן על המידע מפני גישה, ו/או שימוש ו/או גילוי לבלתי מורשים בחברה ו/או צדדים שלישיים מכח ההסכם ו/או הדין.
 4. בנוסף, כפי שפורט בהסכם תנאי השימוש סליקת כרטיסי האשראי של רוכשים דרך האתר מתבצעת באמצעות ספק הסליקה והחברה אינה שומרת פרטי כרטיסי אשראי שנמסרו על ידי משתמשי האתר בשרתיה.
 5. חלק מן השימושים באתר ו/או השירותים הניתנים באתר מצריכים הרשמה אשר במסגרתה תידרש למסור פרטים אישיים, ומבלי לגרוע מכלליות האמור לעיל, כגון שמך המלא וכתובת הדוא”ל שלך (להלן: “ההרשמה”). על כן, הנך מצהיר בזאת כי הפרטים האישיים אשר נמסרים לחברה במהלך ההרשמה נעשים מרצונך החופשי ובהסכמתך.
 6. החברה תהא רשאית לשלוח אליך מדי פעם בדואר אלקטרוני דברי פרסומת בהתאם להוראות חוק התקשורת (בזק ושידורים) (תיקון מס’ 40), התשס”ח-2008 (“חוק הספאם”). החברה רשאית להשתמש במידע שתמסור באתר – ובמידע שתאסוף אודות דפוסי השימוש באתר – לצורך שיפור השירותים באתר ו/או בכל דרך אחרת שהיא מציעה, ליצירת קשר אתך במקרה הצורך בהתאם להוראות חוק הספאם, או לצורך ניתוח ומסירת מידע סטטיסטי לצדדים שלשיים. על צדדים שלישיים כאמור ו/או עובדיהם ו/או מי מטעמם נאסר להשתמש במידע אישי זה לכל מטרה אחרת, מלבד האמור בסעיף זה לעיל.
 7. במקרים שאינם בשליטה ו/או נובעים מכוח עליון, החברה לא תישא באחריות לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר שיגרם ללקוח או למי מטעמו, כמו כן במידה אם מידע יאבד או יגיע לגורם עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה.
 8. המשתמש מצהיר ומתחייב כי הוא היוצר והבעלים הבלעדי של הקניין הרוחני מכל מין וסוג שהוא ובכלל זאת אך לא רק, זכויות היוצרים, סימני המסחר, הפרסום, ההפצה, המכירה, השיווק והזכויות המוסריות, בכל מידע שהוא מעביר לחברה וכי בפרסומם והצגתם באתר לכל צורך ו/או ביצוע פעולות הפקה כל שהן במידע, אין כל הפרה או פגיעה בזכויות של צדדים שלישיים כלשהם.
 9. המשתמש יהיה אחראי בלעדית בגין כל טענה, תביעה או דרישה שתועלה נגד החברה ו/או מי מטעמה על ידי צד שלישי כלשהו כתוצאה מכל סיבה שהיא הקשורה, במישרין ו/או בעקיפין, במידע שהועבר על ידי המשתמש לחברה, ובכלל זאת אך לא רק, בגין מהות המידע, לרבות, שימוש באלמטים גראפיים, טקסט, הפרת זכויות יוצרים, סימני מסחר, שימוש באלמנטים פוגעניים הפוגעים בתקנת הציבור, ברגשותיו או בכלל.בהתאם יפצה המשתמש את החברה, עובדיה, מנהליה או מי מטעמה בגין כל נזק, תשלום או הוצאה שייגרמו להם-ובכלל זה שכ”ט עו”ד והוצאות משפט.

 

אחריות החברה

החברה ו/או הנהלת האתר ו/או מי מטעמם לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד, שיגרם למשתמש ו/או לגולש ו/או למזמין ו/או לצד שלישי, כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר, שלא על פי תקנון זה – תהא עילת התביעה אשר תהא – לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא, שאז החברה שומרת לעצמה לבטל את ההזמנה הספציפית של הלקוח.

באם נפלה טעות בתיאור הפריט באתר החברה, לא יחייב הדבר את החברה ו/או את הנהלת האתר.

תמונות הפריטים באתר נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות באתר, חלקן או כולן, לבין הפריטים הנמכרים בפועל.

בכל מקרה לא תישא החברה באחריות כלשהי העולה על ערך המוצר הנרכש וכן בכל נזק שאינו ישיר ו/או נזק תוצאתי.

החברה אינה אחראית לשימושים שיעשו ע”י הלקוח ו/או המזמין שלא בהתאם להוראות החברה.

הנהלת האתר לא תהיה אחראית לעיכובים באספקת הפריטים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה, כדוגמת תקלות, עיכובים, שביתות, אסונות טבע, תקלות במערכת המחשוב או במערכות הטלפונים שיפגעו בהשלמת תהליך הרכישה או תקלות בשירות הדואר האלקטרוני, יחד עם זאת הנהלת האתר תעשה כמיטב יכולתה לספק מוצרים איכותיים במועד המבוקש.

במידה והלקוח סבור כי המוצרים שנרכשו באמצעות האתר או השירותים לוקים בפגם כלשהו, מוזמן לפנות לסטודיו שלנו בטלפון 03.6484377 או למייל: [email protected] ונדאג לטפל בפנייתך מוקדם ככל שניתן.