מתנה למנהל
מתנות מקוריות

מנהל בעבודה משפיע על חיי העובדים שלו במידה רבה – לטוב או לרע. היחסים בין הצדדים הללו הינם קרובים על פי רוב, ולעיתים מבקשים העובדים להעניק מתנה לבוס – בין אם מדובר ביציאתו לגמלאות, בין אם מדובר בקידום ובין אם מדובר במתנה לחגים או יום הולדת. במאמר זה נרחיב מעט אודות נושא זה, ונשתדל לתת מספר כיוונים לבחירת מתנות למנהלים. 

 

כיצד נבחר את המתנה המושלמת

המתנה האידיאלית אינה חפץ אחד אחיד לכולם, אלא פריט אשר עונה על מספר קריטריונים. המתנה האידיאלית צריכה להתאים לאופיו של מקבל המתנה ולעלות בקנה אחד עם הסגנון שלו. למשל, מתנה עבור אישה בת 80 תהיה שונה (עיצובית ופונקציונאלית) ממתנה לעובד צעיר. בנוסף, המתנה צריכה לסכם ולזקק את התקופה שלכם יחד, ולבטא את כל הזיכרונות המשותפים שלכם. נוסף על כל אלה – מתנה טובה מגלמת בתוכה את הרגשות אותם אתם חשים כלפי מקבל המתנה – הערכה, בטחון בהצלחתו בהמשך הדרך, כבוד, ידידות וכדו’.  

 

כיצד לבחור מתנת פרידה למנהל

כפי שציינו, לא ניתן לדבר על מתנה אחידה לכל מנהל, אולם להלן נציג מספר שאלות הכוונה שיסייעו לכם בבחירת מתנה למנהל שעוזב:

 

מהו אופי העזיבה?

אופי העזיבה משפיע מאד על בחירת המתנה – מתנה לבוסית שעוזבת עקב יציאה לפנסיה הינה שונה ממתנה הניתנת למנהלת שקודמה לתפקיד בכיר יותר, או מנהלת שבחרה לצאת לשנת שבתון. 

 

מהו מקום העבודה של המנהל?

תחום עיסוקו של מקום העבודה וסגנון העבודה, משפיע אף הוא במידה רבה על בחירת המתנה. לשם המחשה, מתנה למנהלת בית ספר שמסיימת את תפקידה תשים דגש על תחושת השליחות והמשמעות של החינוך, בעוד שלמנהל בחברת הייטק שפורש נדגיש את יכולת הניהול הבין אישית שלו, או את החוויות המשותפות שצברנו. 

 

כמה כסף אנו משקיעים במתנה?

סכום הכסף העומד לרשותנו עשוי להגביל אותנו בבחירת המתנה. חשוב להדגיש שמתנה יקרה אינה בהכרח מתנה טובה, אולם תקציב רחב יותר מאפשר לנו לבחור מתנות מעולמות מגוונים יותר, ואינו מגביל אותנו.

 

מהי אישיותו של המנהל הפורש?

כתבנו לעיל שמתנה טובה צריכה להתאים לאופיו וסגנונו של מקבל המתנה. מתנה למנהלת שעוזבת חייבת להתייחס לתחומי העניין שלה, לתחביבים שלה, לאופי הייחודי לה ולאישיותה המיוחדת. יש מנהלים אשר ישמחו לקבל פריט פונקציונאלי, יש אשר יעדיפו לקבל חוויה או אטרקציה, ויש אשר ישמחו במתנה סמלית השמה דגש על המשמעות ועל עולם הרגש.

 

רעיונות מתנה לבוס

בסעיפים הקודמים הרחבנו אודות השאלות והכיוונים אותם יש לבחון בטרם בחירת המתנה. להלן נציג מספר אפשרויות המתאימות למגוון רחב של מנהלים ומקומות עבודה, ונשתדל להתאימם לטווח גדול של אנשים, עד כמה שניתן.  

 

אותיות עם תמונות

מתנה מסוג זה משלבת תמונות ורגעים משותפים של מקבל המתנה, ומעניקה נופך ייחודי ואישי למתנה. את התמונות מקובל לשבץ ברקע של אותיות גדולות, אולם ניתן לשלבם גם בצורות אחרות דוגמת לוגו של מקום העבודה או ספרות שונות. פריט זה הינו מושלם בשביל מתנה לבוס שעוזב, עקב היותו מזכרת אסתטית ויפה הנותנת מקום לממד האישי, ומשמרת את הרגעים היפים אותם חלקנו. מתנה זו תמשיך הלאה לכל מקום שילך ותזכיר לו/ה כמה הוא מוערך ואהוב בכל פעם שיביט במתנה.

 

אותיות חרוטות

אותיות חרוטות שעליהן חריטה בפרספקס תוך שילוב של תאורה תחתונה יוצרים מראה מהמם המשמש מתנת פרידה מרגשת קלאסית ואישית. ניתן לשלב חריטות אישיות ולהנציח משפטים או סמלים הנוגעים באופן אישי למקבל המתנה. מתנה מסוג זה מבטאת את הזיכרונות היפים שנחרטו בלבנו, ואת היופי הטמון בחוויות ובזיכרונות הללו. המתנה מתבססת על אינפורמציה אותה יעל הופכת לעיצוב ייחודי ואישי.

 

אותיות של החיים

אותיות של החיים הינן שילוב מנצח של אסתטיקה ואומנות אישית, המאפשרת לרכז זיכרונות רבים ליצירה אחת אישית מרגשת ומכובדת. במתנה זו, מורכבת מריבוע פרספקס שקוף המכיל אות או צורה המותאמת למקבל המתנה, ומוכנסים בתוכה פריטים מיניאטוריים המתארים חוויות, אירועים משמעותיים, תחביבים וסיפורים מחייו של אותו אדם. מתנה זו מאפשרת לסכם תקופות משמעותיות, ולבטא תמצות של החוויות הרבות אותם חווה המקבל. בחלקה התחתון של יצירת הפרספקס מוצמדת תאורת לדים בתוך המעמד כקונספט להארת החיים, וליצירת פריט מרהיב ביופיו ועמוק במשמעותו. 

סיכום

 

הענקת מתנה נועדה לבטא רגשות רבים, ולהתאים בצורה מיטבית לאופיו וסגנונו של מקבל המתנה. אני, יעל מן, עוסקת בתחום האומנות שנים רבות, ומצאתי דרכים רבות לשלב בין שתי האהבות הגדולות שלי – אנשים, חפצים ואמנות. בסטודיו שלי תוכלו למצוא מגוון רחב מאד של מתנות המתאימות לכל אדם ולכל אירוע, תוך מתן דגש על חייו האישיים של מקבל המתנה, והתאמת המתנה בצורה הטובה ביותר שניתן. לקבלת השראה ולקבלת פרטים נוספים ניתן לפנות אלינו כאן.

שתף

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אחרונים
מהבלוג

אותיות מעוצבות באנגלית

אותיות מעוצבות באנגלית ובעברית

אותיות פרספקס חרוטות מאפשרות לך להחליט איך תיראה יצירת האמנות הבאה שלך. כמו כן, באפשרותך להזמין את יצירת האמנות לעצמך, או כמובן כמתנה מרגשת לחברים, קרובים, בני משפחה או כאות הוקרה.

קרא עוד »
יצירה מיוחדת

מתנה לאח

הביטוי “היינו כאחים” מבטא את הקרבה הגדולה, ואת הקשר המשמעותי המצוי בין אחים. קשר זה עשוי להישחק מעט בחיי היום יום, אולם לעיתים יש צורך

קרא עוד »

פסיפס תמונות

כבר מימי קדם נהוג היה ליצור יצירות מרהיבות תוך שימוש בחתיכות אבן קטנות, אשר יצרו יחד תמונה גדולה ומרשימה. עם התקדמות הטכנולוגיה הלכה והשתכללה אומנות

קרא עוד »

Let's Be Friends

מזמין היום? קבל 10% הנחה על ההזמנה

תודה שהצטרפת

קוד קופון:
gift10

צריכים עזרה?
העגלה ריקה
חזרה לחנות
0
דילוג לתוכן